Rotary Slovenija Klubi

 

ROTARY KLUB NASLOV ELEKTRONSKI NASLOV 1 ELEKTRONSKI NASLOV 2 SESTANEK
Ajdovščina Zemono 7, 5271 Vipava ajdovscina@rotaryslovenija.org info@rotary-klub-ajdovscina.si četrtek
Bled Cesta svobode 15, 4260 Bled bled@rotaryslovenija.org info@rcbled.com torek
Čatež Topliška c. 35, 8251 Čatež catez@rotaryslovenija.org torek
Celje Škofja vas 62, 3211 Škofja vas celje@rotaryslovenija.org in rotaryclub.celje@gmail.com ponedeljek
Celje Barbara Celjska Gubčeva ulica 8, 3000 Celje celje-barbara-celjska@rotaryslovenija.org info@rc-bc.si torek
Dolenjske Toplice Zdraviliški trg 1, 8350 Dolenjske Toplice dolenjske-toplice@rotaryslovenija.org četrtek
Domžale Aškerčeva 6a, 1230 Domžale rotary.domzale@gmail.com ales@sgb.si četrtek
Grosuplje Ljubljanska cesta 65, 1920  Grosuplje grosuplje@rotaryslovenija.org info@rotary-klub-grosuplje.si torek
Idrija Na griču 2, 5281 Spodnja Idrija idrija@rotaryslovenija.org sreda
Kamnik Maistrova ul. 13, 1240 Kamnik kamnik@rotaryslovenija.org torek
Kočevje Rožna ul. 39, 1330 Kočevje kocevje@rotaryslovenija.org, četrtek
Koper Ferrarska 12, 6000 Koper koper@rotaryslovenija.org torek
Kranj Predoslje 39, 4000 Kranj kranj@rotaryslovenija.org rotary.kranj@gmail.com ponedeljek
Ljubljana Miklošičeva 1, 1000 Ljubljana ljubljana@rotaryslovenija.org info@rotary-klub-lj.si sreda
Ljubljana 25 Gradnikove brigade 11, 1000 Ljubljana ljubljana-25@rotaryslovenija.org info@rc25.si torek
Ljubljana Barje Obirska 4, 1000 Ljubljana ljubljana-barje@rotaryslovenija.org rc.barje@gmail.com torek
Ljubljana Carniola Celovška 291, 1000 Ljubljana ljubljana-carniola@rotaryslovenija.org rc.carniola@gmail.com ponedeljek
Ljubljana Center Kersnikova 1, 1000 Ljubljana ljubljana-center@rotaryslovenija.org info@rclc.si torek
Ljubljana Emona Kersnikova ulica 1, 1000 Ljubljana ljubljana-emona@rotaryslovenija.org ponedeljek
Ljubljana Ilirija Prešernova 11, 1000 Ljubljana info@rcilirija.si sreda
Ljubljana Grad Likozarjeva 6, 1000 Ljubljana ljubljana-grad@rotaryslovenija.org rclg@me.com torek
Ljubljana Julija Stegne 23a, 1000 Ljubljana ponedeljek, torek
Ljubljana Nike Pot v mejah 6, 1000 Ljubljana ljubljana-nike@rotaryslovenija.org rotarynike@gmail.com sreda
Ljubljana Šiška Stegne 35, 1000 Ljubljana ljubljana-siska@rotaryslovenija.org torek
Ljubljana Tivoli Kersnikova ulica 1, 1000 Ljubljana ljubljana-tivoli@rotaryslovenija.org rc.ljubljana.tivoli@gmail.com sreda
Logatec Tržaška cesta 418,  1351 Brezovica pri Ljubljani logatec@rotaryslovenija.org logatec@rotaryklub.si sreda
Maribor Pohorska ul. 59, 2000 Maribor maribor@rotaryslovenija.org ponedeljek
Maribor Grad Pohorska ul. 59, 2000 Maribor maribor-grad@rotaryslovenija.org info@rotarymariborgrad.si četrtek
Maribor Lent Ulica heroja Zidanška 18, 2000 Maribor maribor-lent@rotaryslovenija.org info@rotary-lent.si ponedeljek
Maribor Park Ribniška 9,p.p. 1577, 2001 Maribor maribor-park@rotaryslovenija.org info@rcmb-park.eu torek
Martjanci Martjanci 32, 9221 Martjanci martjanci@rotaryslovenija.org info@rotary-martjanci.si sreda
Medana Goriška Plešivo 37/a, 5212 Dobrovo v Brdih info@rotarymedana.si torek
Medvode Gorenjska cesta 18, 1215 Medvode medvode@rotaryslovenija.org rc.medvode@gmail.com ponedeljek
Nova Gorica Industrijska cesta 1 a, 5000 Nova Gorica nova-gorica@rotaryslovenija.org tajnik@rotary-klub-ng.si četrtek
Novo mesto Grajska cetsa 2, 8222 Otočec novo-mesto@rotaryslovenija.org rotary.novomesto@gmail.com ponedeljek
Portorož Obala 43, 6300 Portorož portoroz@rotaryslovenija.org info@rotary-klub-portoroz.si sreda
Ptuj Pot v toplice 9, 2250 Ptuj ptuj@rotaryslovenija.org info@rotary-ptuj.si četrtek
Koper Academia Litoralis Verdijeva ulica 1, 6000 Koper info@rc-al.si 2. in 4. četrtek
Ljubljana Triglav Miklošičeva cesta 1, 1000 Ljubljana rotary.ljubljanatriglav@gmail.com sreda
Ljubljana Unity Letališka cesta 32, 1000 Ljubljana rotary.lj.unity@gmail.com četrtek
Postojna Cerknica Kazarje 10, 6230 Postojna rotarypostojna@gmail.com torek
Rotary Club Ljubljana International Gosposka ulica 10, 1000 Ljubljana info@rc-ljubljana-international.com peter.skuber@gmail.com sreda
Semič Bela krajina Ločka c. 6, 8340 Črnomelj semic-bela-krajina@rotaryslovenija.org rotary.semic@gmail.com četrtek
Sevnica Cesta na Grad 17, 8290 Sevnica sevnica@rotaryslovenija.org rotaryklubsevnica@gmail.com torek
Škofja Loka Blaževa ulica 3/f, 2240 Škofja Loka skofja-loka@rotaryslovenija.org rc.loka@gmail.com četrtek
Slovenj Gradec Gmajna 55, 2380 Slovenj Gradec info@rotary-slovenjgradec.si ponedeljek
Solkan Siliganum Cesta IX divizije 35, 5250 Slokan solkan-siliganum@rotaryslovenija.org info@siliganum.si torek
Tržič-Naklo Poštno ležeče, 4204 Naklo rctrzicnaklo@gmail.com torek
Velenje Kopališka ul. 1, 3320 Velenje velenje@rotaryslovenija.org info@rotaryklubvelenje.si ponedeljek
Zagorje Kum Prešernova 1, 1410 Zagorje zagorje-kum@rotaryslovenija.org ponedeljek
Žalec Rimska cesta 98/A, 3311 Šempeter v savinjski dolini zalec@rotaryslovenija.org info@rotary-zalec.si ponedeljek
Zgornji Brnik Zgornji Brnik 63, 4207 Cerklje na Gorenjskem zgornji-brnik@rotaryslovenija.org info@rotaryclubbrnik.si torek

 

Rogaška Grand Hotel Rogaška, Zdraviliški trg 11, 3250 Rogaška Slatina info@rotaryrogaska.si četrtek