Menu

Vodstvo Rotary Slovenija 2022-2023

 

Funkcija Ime in priimek Klub
GUVERNERJI
DG Rade Hristovski RC Bitola
DGE Andrej Božič RC Ljubljana Ilirija
PDG Dušan Peterkovič RC Grosuplje
PDG Iztok Seljak RC Idrija
PDG Irena Kos RC Ljubljana Julija
PDG Janez Lipec RC Zagorje Kum
PDG Danijel Petrovič RC Ljubljana
PDG  Jože Zadravec RC Medvode
PDG Martin Šinigoj RC Nova Gorica
PDG Anton Končnik RC Bled
PDG Edi Stropnik RC Ptuj
PDG Otmar Zorn RC Ljubljana Ilirija
PRIMUS
Primus - asistent guvernerja za Slovenijo Dušan Peterkovič RC Grosuplje
DISTRIKTNA PISARNA
Distriktna sekretarka Liza Derganc  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.  
ASISTENTI GUVERNERJA IN POMOČNIKI ASISTENTOV
Asistent Guvernerja - Ljubljana 1 Marko Kajzer RC Ljubljana Carniola
Pomočnik AG - Ljubljana 1 Miroslav Štraus RC Ljubljana Center
Asistent Guvernerja - Ljubljana 2 Tomaž Kern RC Medvode
Pomočnik AG - Ljubljana 2 Borut Razdevšek RC Ljubljana Emona
Asistent Guvernerja - Osrednja Štajerska in SV Slovenija Boštjan Vrhovšek RC Maribor Grad
Pomočnica AG - Osrednja Štajerska in SV Slovenija Nina Kolenc RC Maribor Park
Asistent Guvernerja - Štajerska, Koroška in Posavska Mitja Kopušar RC Velenje
Pomočnik AG - Štajerska, Koroška in Posavska Jožef Kočevar RC Žalec
Asistent Guvernerja - Gorenjska Marjan Kocjan RC Ljubljana Ilirija
Pomočnik AG - Gorenjska Damjan Rotter RC Škofja Loka
Asistent Guvernerja - Primorska in Notranjska Matjaž Novak RC Ljubljana Ilirija
Pomočnik AG - Primorska in Notranjska Robert Feri RC Medana Goriška
Asistent Guvernerja - JV Slovenija Marko Lavrih RC Grosuplje
Pomočnik AG - JV Slovenija Radko Luzar RC Novo mesto
Distriktni Rotaract predstavnik (DRR) Rok Urbanc RAC Velenje
Vladimir Mujoski
Asistent guvernerja za Severno Makedonijo  Miloš Pregl  RC Grosuplje
Asistent guvernerja za okolje Janez Podobnik RC Idrija
Asistent guvernerja za zdravje David Lukanovič RC Ljubljana
Asistentka guvernerja za etiko in kulturo Andreja Rihter RC Koper
Asistent guvernerja za Rotary akademijo Janez Bešter RC Ljubljana Center
Asistent guvernerja za realizacijo projektov Tilen Terlep RC Ljubljana 25
POOBLAŠČENCI GUVERNERJA
Pooblaščenec guvernerja ICC Andrej Božič RC Ljubljana Ilirija
Pooblaščenec guvernerja za sodelovanje z  severno Makedonijo, Srbijo in Črno goro Miloš Pregel RC Grosuplje
Pooblaščenka guvernerja za Rotaract (RAC) Nika Andoljšek RAC Ljubljana 25
Pooblaščenka guvernerja za Interact (IAC) Snežana Šuput RC Ljubljana Julija
oLIVERA gERZOVSKA mARK
Pooblaščenec guvernerja za grafično oblikovanje Marjan Kocjan RC Ljubljana Ilirija
Pooblaščenka guvernerja za humanitarna sredstva iz dohodnine Mojca Fon Jager RC Ljubljana Nike
Pomočnik pooblaščenke guvernerja za humanitarna sredstva iz dohodnine Boštjan Cuznar RC Škofja Loka
Pooblaščenec guvernerja za PolioPlus Vojko Kanič RC Maribor
ODBORI
Predsednik odbora za mednarodno dejavnost  Miloš Radulović RC Skopje Centar
Pomočnica predsednika odbora za mednarodno dejavnost Alja Žorž RC Zgornji Brnik
Pomočnik predsednika odbora za mednarodno dejavnost Miloš Pregl RC Grosuplje
Koordinator ICC Slovenijat - Hrvaška Konrad Lampe RC Kočevje
Koordinatorka ICC Slovenija - Avstrija Nina Kolenc RC Maribor Lent
Koordinatorka ICC Slovenija - Italija Saša Gerčar RC Zgornji Brnik
Koordinator ICC Slovenija - Srbija- S. Makedonija in Črna gora Majda Bitenc RC Tržič-Naklo
Koordinator ICC Slovenija - Indija Miloš Radulović RC Skopje Centar
Koordinator ICC Slovenija - Bolgarija Zoran Todorov RC Kochani Vinica
Koordinator ICC Slovenija - Kosovo Argjend Imeri RC Tetovo
Koordinatorka ICC Slovenija - Izrael Anica Palazzo RC Ohrid
Koordinatorka ICC Slovenija - Švedska Klaudija Šturm RC Maribor Park
Koordinator ICC Slovenija - Madžarska Robert Požonec RC Martjanci
Koordinator ICC Slovenija - Nemčija Miloš Pregl RC Grosuplje
Tilen Terlep RC Ljubljana 25
Koordinator ICC Severna Makedonija - Turčija Bujar Muca RC Skopje Kamen Most
Predsednik odbora za fundacije Tilen Terlep  RC Ljubljana 25
Pomočnica predsednika odbora za fundacije Irena Kos RC Ljubljana Julija
Pomočnik predsednik odbora za fundacije Luka Pregelj RAC Ljubljana 25
Pomočnica predsednika odbora za fundacije Alenka Pandiloska Jurak RC Dolenjske Toplice
Pomočnik predsednika odbora za fundacije Anton Končnik RC Bled
Pomočnica predsednika odbora za fundacije Matejka Adamlje RC Ljubljana Unity
Pomočnica predsednika odbora za fundacije Ela Vojinovič RAC Ljubljana Feniks
Pomočnik predsednik odbora za fundacije Dane Krstevski RC Skopje Centar
Pomočnik predsednik odbora za fundacije Mende Micevski RC Bitola
Pomočnik predsednik odbora za fundacije Igor Nedelovski RC Bitola
Pomočnica predsednika odbora za fundacije Marija Vukelić-Suto RC Skopje Centar
Pomočnica predsednika odbora za fundacije Yilza Nesimi RAC Tetovo
Predsednica odbora za medklubsko sodelovanje Martina Ring Bartol RC Ljubljana Julija
Pomočnica predsednice odbora za medklubsko sodelovanje Irena Kos RC Ljubljana Julija
Predsednik odbora za razvoj in širitev članstva Ognen Firfov RC Skopje
Pomočnica predsednika odbora za razvoj in širitev članstva Mojca Fon Jager RC Ljubljana Nike
Pomočnica predsednika odbora za razvoj in širitev članstva Alja Žorž RC Zgornji Brnik
Predsednik odbora za nove generacije Andrej Žagar RC Ljubljana Triglav
Pomočnik predsednika odbora za nove generacije David Lukanovič RC Ljubljana
Pomočnik predsednika odbora za nove generacije Rok Hrastar RC Ljubljana Triglav
Predsednica odbora za poklicno dejavnost in inovativnost Marta Turk RC Ljubljana Nike
Pomočnik predsednice odbora za poklicno dejavnost in inovativnost Franc Dolenc RC Bled
Predsednica odbora za stike z javnostmi Irena Kocjan RC Medvode
Svetovalka Nina Tomažin RC Ljubljana Grad
pomočnica predsednice Poliksena Jankulovska RC Bitola
član Nikola Glavince RC Bitola
član Meavip Abdiu RC Tetovo
članica Verica Jordanivca RC Skopje Centar
Predsednik odbora za socialna omrežja in e-klub Ernest Žejn RC Zgornji Brnik
Pomočnik predsednika odbora za socialna omrežja in e-klub Simon Meglič RC Logatec
Pomočnik predsednika odbora za socialna omrežja in e-klub Franc Dolenc RC Bled
Pomočnik predsednika odbora za socialna omrežja in e-klub Tanja Bivic Plankar RC Ljubljana Julija
Pomočnik predsednika odbora za socialna omrežja in e-klub Ilija Jolevski RC Bitola
Pomočnik predsednika odbora za socialna omrežja in e-klub Nikolce Petkoski RC Skopje Centar
Pomočnik predsednika odbora za socialna omrežja in e-klub Ivo Ivanovski RC Skopje North
Pomočnik predsednika odbora za socialna omrežja in e-klub Stevan Georgievski RC Skopje 
Predsednik odbora za izobraževanje Otmar Zorn RC Ljubljana Ilirija
Pomočnik predsednika odbora za izobraževanje Janez Bešter RC Ljubljana Center
Pomočnica predsednika odbora za izobraževanje Martina Ring Bartol RC Ljubljana Julija
Pomočnik predsednika odbora za izobraževanje Anton Končnik RC Bled
Pomočnik predsednika odbora za izobraževanje David Lukanovič RC Ljubljana
Predsednik odbora Alumni Matjaž Madžarac RC Maribor Grad
Pomočnik predsednika odbora Alumni Bojan Rosi RC Ptuj
Distriktni zakladnica Matejka Adamlje RC Ljubljana Unity
Predsednica odbora za razvoj ženskega članstva Slavica Plavšič RC Ljubljana Julija
Predsednik odbora za organizacijo PETS-SETS  Liza Derganc
Koordinatorka RI - Lions Urša Teslić Čož RC Ljubljana Julija
Distriktni arhivar Marko Šinkovc RC Ljubljana Emona
Rotary Peace Fellowship Toni Dovenski RC Kumanovo
FINANČNI NADZOR
Predsednica skupine za finančni nadzor  Ivan Cajzek  RC Maribor Grad
Član skupine za finančni nadzor Marko Kajzer RC Ljubljana Carniola
Član skupine za finančni nadzor Štefan Teraž RC Sevnica
 logodigitalna platforma   zaposlitev   tabori-logi 12  rotary-izobrazevanje-logo     Dohodnina                  Macedonia