Menu

Zelena mobilnost v slovenskih občinah

Lansko leto smo Rotarijci na 50. MoS v Celju predstavili »Projekt Edison in vodilna pozicija regije v e-mobilnosti«

V letu 2018 je Rotary International poudaril, da moramo Rotarijci, ob tradicionalni humanitarni dejavnosti, prepoznati nekatere težke realnosti o onesnaževanju, degradaciji okolja in podnebnih spremembah.

Naša naloga je, da v prihodnost vsi skupaj navdihujemo ne le naše klube in naše člane ampak tudi skupnosti v katerih živimo. Ne pozabimo, da lahko vedno naredimo tisto, v kar verjamemo. Skupaj smo veliko močnejši.

Vabimo vas na TRADICIONALNO SREČANJE OBČIN NA SEJMU MOS, Celjski sejem, 11.9.2019 ob 13.00 uri, več v vabilu. Bodimo skupaj, z današnjimi izzivi se spoprimimo neposredno, pogumno, optimistično in ustvarjalno.

Kliknite in si oglejte program v priloženem PDF.

 logodigitalna platforma   zaposlitev   tabori-logi 12  rotary-izobrazevanje-logo     Dohodnina                  Macedonia